Account Manager

Obowiązki

Zadaniem dla każdego praktykanta będzie zarządzanie ogólnopolskim projektem na terenie miasta z którego został zrekrutowany.
Szczegółowy opis programu praktyk na www.szarekomorki.com/rekrutacja

Wymagania

  • Jesteś Studentem ?
  • Szukasz ciekawego zajęcia ?
  • Planujesz dorobić, ale nie koniecznie na zmywaku?
  • Nie interesuje cię odpękanie praktyk?
  • Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy?
  • Agencja reklamy Kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak ty
  • Więcej informacji na szarekomorki.com/rekrutacja

Oferujemy

-nowoczesny program praktyk przygotowujących do zawodu Account Managera
- serie szkoleń
-kierowanie własnym projektem
-wynagrodzenie w zależności od stopnia realizacji projektu
-wyjazdy zagraniczne, oraz propozycje pracy dla 6 najlepszych praktykantów
Szczegółowy plan praktyk na www. szarekomorki.com/rekrutacja

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.szarekomorki.com/rekrutacja

Rodzaj umowy

Praktyki

Główny rodzaj wykonywanej pracy

obsługa klienta

Miasto

Poznań

Ilość wakatów

2

STAWKA BRUTTO

oferta bez podania stawki godzinowej